JSME ČESKÝ VÝROBCE ELEKTROKOL
Pro testovací jízdu je možné se objednat na 608 730 412.

Montáž ručního plynu

Ruční plyn je skvělým doplňkem pro Vaše elektrokolo GreenBike. Zejména při rozjezdech do kopce stačí podržet plynovou páčku a kolo se samo rozjede, není potřeba se rozjíždět pomocí pedálů.

Můžeme doručit do:
1.6.2022
Skladem
Značka: GreenBike
1 990 Kč

Ruční plyn je ideální na těžké rozjezdy do kopce. U elektrokol GreenBike se totiž elektromotor z bezpečnostních důvodů aktivuje až po dvou šlápnutích do pedálů (1x levý a 1x pravý), tedy po otočení kliky o 360°C. To znamená, že i do prudkého kopce se musíte rozjet pomocí šlapání. Ručním plynem dosáhnete absolutního komfortu při rozjezdech, kolo se Vám samo rozjede a po dosažení požadované rychlosti můžete začít šlapat do pedálů.

Další přidanou hodnotou po montáži ručního plynu je aktivace funkce "tempomat". Tato funkce funguje stejně jako u automobilů, po rozjetí na požadovanou rychlost, ať šlapáním nebo pomocí plynu, můžete aktivovat tempomat, který bude Vaši jízdu udržovat v konstantní rychlosti, a to bez šlapání.

Cena je uvedena včetně montáže.

POZNÁMKA: Z důvodu odlišných řídících systémů nejdou páčkou ručního plynu vybavit elektrokola se středovými motory, tedy typy Middle Drive SPEED a Middle Drive TORQUE.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení