GreenBike - elektrokola s:
  • charakteristickým designem
  • minimalistickým vzhledem motoru
  • baterií dokonale ukrytou v tenkém rámu
Pro testovací jízdu je možné se objednat na 608 730 412.

Montáž ručního plynu

Ruční plyn je skvělým doplňkem pro Vaše elektrokolo GreenBike. Zejména při rozjezdech do kopce stačí podržet plynovou páčku a kolo se samo rozjede, není potřeba se rozjíždět pomocí pedálů.

Můžeme doručit do:
24.5.2024
Skladem
Značka: GreenBike
1 990 Kč

Ruční plyn je ideální na těžké rozjezdy do kopce. U elektrokol GreenBike se totiž elektromotor z bezpečnostních důvodů aktivuje až po dvou šlápnutích do pedálů (1x levý a 1x pravý), tedy po otočení kliky o 360°C. To znamená, že i do prudkého kopce se musíte rozjet pomocí šlapání. Ručním plynem dosáhnete absolutního komfortu při rozjezdech, kolo se Vám samo rozjede a po dosažení požadované rychlosti můžete začít šlapat do pedálů.

Další přidanou hodnotou po montáži ručního plynu je aktivace funkce "tempomat". Tato funkce funguje stejně jako u automobilů, po rozjetí na požadovanou rychlost, ať šlapáním nebo pomocí plynu, můžete aktivovat tempomat, který bude Vaši jízdu udržovat v konstantní rychlosti, a to bez šlapání.

Cena je uvedena včetně montáže.

POZNÁMKA: Z důvodu odlišných řídících systémů nejdou páčkou ručního plynu vybavit elektrokola se středovými motory, tedy typy Middle Drive SPEED a Middle Drive TORQUE.

Doplňující upozornění:

Koupí a montáží ručního plynu bere zákazník na vědomí, že elektrokolo GreenBike přestane splňovat požadavky stanovené normou ČSN EN 15194 pro jízdní kola s pomocným elektrickým pohonem. Dodatečnou montáží akcelerační páčky se tak elektrokolo stává nezpůsobilým pro provoz na pozemních komunikacích, vyhrazených cyklostezkách a trasách určených výhradně pro jízdní kola.

Zpět do obchodu