JSME ČESKÝ VÝROBCE ELEKTROKOL
Pro testovací jízdu je možné se objednat na 608 730 412.
Neohodnoceno

GreenBike Middle Drive SPEED

Elektrokolo s dokonale ukrytou baterií a středovým motorem vybaveným magnetickým snímačem otáčení klik. Tento typ motoru je vhodnější na běžnou trackingovou cykloturistiku.

Velikost rámu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Značka: GreenBike
63 990 Kč 66 990 Kč od 63 990 Kč

GreenBike Middle Drive SPEED je sportovní, designově moderní, horské elektrokolo se středovým motorem a skrytou baterií. Je vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. GreenBike Middle Drive SPEED je osazen středovým motorem MiddleDrive vybaveným magnetickým snímačem otáčení klik. Tento typ motoru je vhodnější na běžnou trackingovou cykloturistiku. 

Středové motory Middle Drive jsou novinkou modelové řady GreenBike pro rok 2021. Tento typ motoru je jedinečný svým tvarem, výkonem, velikostí a nízkou hmotností. Úžasnou vlastností nových motorů MiddleDrive je to, že se umí elektromagneticky odpojit a Vy je tak můžete používat jako normální jízdní kolo a sportovat zcela bez asistence motoru. Tzn, že pokud by během Vaší jízdy došlo k úplnému vybití baterie, je možné bez větší námahy dojet až do cíle. Většina středových motorů na trhu tuto vlastnost nemá.

Kolo je vybavené sadou Shimano Deore 1x10 rychlostí je ideální pro jízdu v terénu i mimo něj.  Ráfky o průměru 27,5" nebo 29" na pláštích KENDA s nízkým valivým odporem a tuhá rámová stavba zaručují kvalitní sportovní zážitky jak s využitím asistence pomocného 250W motoru, tak bez ní. Komponenty na elektrokole se nijak neliší od komponentů běžných jízdních kol sportovní třídy. Elektrokolo je vybavené baterií o kapacitě 13Ah s dojezdem až 160km (v závislosti na profilu tratě a způsobu využití asistence). K výbavě patří i USB konektor pro nabíjení mobilního telefonu.

Technické údaje:

Rám:  Aluminium 6061
Velikost rámu:  18" (M) nebo 21" (L)
Barva rámu:  saténová černá

Motor:  středový MiddleDrive 36V 250W s magnetickým snímačem, 70 N.m
Baterie:  Li-ion 36V  13Ah skrytá
Doba nabíjení:   4 – 6,5 hod
Dojezd:   až 160 km (Dojezd elektrokola je závislý na nastavení stupně motorové asistence, hmotnosti jezdce a profilu trati)
Maximální rychlost:  25 – 50 km/h

Řazení: Shimano DEORE 1x10
Vidlice: SUNTOUR uzamykatelná
Brzdy: hydraulické SHIMANO, kotoučové, disk 160 mm
Ovládání: LCD panel, 5 stupňů asistence, režim chůze
Pláště: KENDA 27,5x1,95" nebo 29x1,95"
Ráfky: 27,5" nebo 29"

Nosnost: do 120 kg
Hmotnost: 21 kg (včetně baterie)
Příslušenství v ceně:

Příslušenství v ceně: přední LED světlo, zadní LED červené osvětlení, stojánek, USB konektor, nabíječka baterie.