GreenBike - elektrokola s:
  • charakteristickým designem
  • minimalistickým vzhledem motoru
  • baterií dokonale ukrytou v tenkém rámu
Pro testovací jízdu je možné se objednat na 608 730 412.

GreenBike FATBIKE

SNOWBIKE - toto moderní horské elektrokolo se schovanou baterií je dokonale přizpůsobeno pro jízdu na sněhu, písku a dalším obtížném terénu. Motor je umístěn v náboji zadního kola.

Můžeme doručit do:
7.6.2023
Skladem
Značka: GreenBike
62 990 Kč

GreenBike FATBIKE, nebo také SNOWBIKE, je sportovní horské, designově moderní, elektrokolo se skrytou baterií, vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Od běžných horských kol se liší především šířkou pneumatiky 4” a je dokonale přizpůsoben pro jízdu na sněhu, písku a dalším obtížném terénu. Přejedete vše i bez plného odpružení aniž byste něco cítili. Díky GreenBike FATBIKE možná vyměníte běžky za kolo. Oproti běžnému horskému kolu si zákazníci pochvalují lepší průjezdnost terénem zejména pokud nejsou ideální sněhové a teplotní podmínky. No a v létě, na asfaltové silnici nebo cyklostezce, se FATBIKE chová stejně jako obyčejné horské kolo. K výbavě patří i USB konektor pro nabíjení mobilního telefonu.

Kolo je vybavené sadou Shimano Altus 3x9 rychlostí je ideální pro jízdu v terénu i mimo něj.  Ráfky o průměru 26" obuté pláštěmi KENDA s nízkým valivým odporem a tuhá rámová stavba zaručují kvalitní sportovní zážitky jak s využitím asistence pomocného 500W motoru, tak bez ní. Komponenty na elektrokole se nijak neliší od komponentů běžných jízdních kol sportovní třídy. Elektrokolo je vybavené baterií o kapacitě 16Ah s dojezdem až 120km (v závislosti na profilu tratě a způsobu využití asistence). 

Technické údaje:

Rám:  Aluminium 6061
Velikost rámu:  18" (M)
Barva rámu:  saténová černá
Motor:  SynoDrive 48V 500W, v zadním náboji, bez uhlíkový
Baterie:  Li-ion 48V  16Ah skrytá
Doba nabíjení:   4 – 6,5 hod
Dojezd:   až 120 km (Dojezd elektrokola je závislý na nastavení stupně motorové asistence, hmotnosti jezdce a profilu trati)
Maximální rychlost:  25 km/h (po odblokování až 55 km/h)
Měnič: SHIMANO ALTUS
Přesmykač: SHIMANO SIS 42T
Řazení: SHIMANO ALTUS
Převody: 3x9 (27 rychlostí)
Vidlice: SHOX uzamykatelná
Brzdy: hydraulické SHIMANO, kotoučové, disk 160 mm
Ovládání: LCD panel, 5 stupňů asistence, režim chůze
Pláště: KENDA 26" x 4,0"
Ráfky: 26"
Nosnost: do 120 kg
Hmotnost: 28 kg (včetně baterie)
Příslušenství v ceně: přední LED světlo, stojánek, USB konektor, nabíječka baterie.

Velikost balení (kartonu):  156x38x80cm

Toto elektrokolo je zkonstruováno a určeno pro jízdu v terénu a na nezpevněném povrchu. V případě zapnutého omezovače rychlosti (na 25 km/h), lze toto elektrokolo také legálně provozovat na pozemních komunikacích. Omezení rychlosti lze jednoduše odstranit.

Zpět do obchodu