GreenBike - elektrokola s:
  • charakteristickým designem
  • minimalistickým vzhledem motoru
  • baterií dokonale ukrytou v tenkém rámu
Pro testovací jízdu je možné se objednat na 608 730 412.

Home Credit - nákup na splátky

Postup při uzavření splátkové smlouvy na dálku (online)

1. Vyberte si zboží v hodnotě alespoň 1.000 Kč, například: GreenBike Middle Drive TORQUE, a zobrazte si jeho produktovou stránku.

2. Zde je možné si informativně nechat zobrazit výši splátek. Kliknutím na tlačítko kalkulacka_splatek se Vám otevře nové okno, kde najdete potřebné informace ohledně výše splátek, délce splácení a celkovém navýšení. Na této stránce nedochází k vlastnímu schvalování smlouvy - stránka má pouze informativní charakter. 

3. Jakmile máte vybrané zboží (kompletní nákup) vloženo v košíku, vyberte si způsob dopravy a jako platební metodu zvolte „HOME CREDIT SPLÁTKY“. Kliknutím na tlačítko kalkulacka_splatek si nastavte splátky, které vám vyhovují a klikněte na žluté tlačítko "VYBRAT SPLÁTKY". Dále vyplňte své iniciály a objednávku odešlete.

4. Z e-shopu budete přesměrováni do zabezpečené zóny společnosti Home Credit a.s., kde budete vyzváni k vyplnění online žádosti o úvěr s případnou korekcí výši splátek a délce splácení. Žádost je okamžitě posouzena a výsledek zobrazen. Výsledek posouzení vám bude zároveň potvrzen na vaši e-mailovou adresu. V případě schválení smlouvy obdržíte na svoji emailovou adresu vlastní smlouvu i s návodem, jak postupovat dále.

Popis služby a konkrétní příklady najdete na www.homecredit.cz/vop/RU.

 

Kdo může žádat o nákup na splátky?
Stačí, když jste starší 18 let, máte stálý zdroj příjmů a občanství EU s trvalým pobytem v ČR.

Co je třeba k rychlému uzavření smlouvy?
Platný občanský průkaz a případně platný druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, zbrojní průkaz nebo průkaz pojištěnce) a výpis z bankovního účtu, kterými prokážete svou totožnost.

Zpět do obchodu