JSME ČESKÝ VÝROBCE ELEKTROKOL
Pro testovací jízdu je možné se objednat na 608 730 412.

Home Credit - nákup na splátky

Postup při uzavření splátkové smlouvy na dálku (online)

1. Vyberte si zboží v hodnotě alespoň 1.000 Kč, například: GreenBike Middle Drive TORQUE, a zobrazte si jeho produktovou stránku.

2. Zde je možné si informativně nechat zobrazit výši splátek. Kliknutím na tlačítko kalkulacka_splatek se Vám otevře nové okno, kde najdete potřebné informace ohledně výše splátek, délce splácení a celkovém navýšení. Na této stránce nedochází k vlastnímu schvalování smlouvy - stránka má pouze informativní charakter. 

3. Jakmile máte vybrané zboží (kompletní nákup) vloženo v košíku, vyberte si způsob dopravy a jako platební metodu zvolte „HOME CREDIT SPLÁTKY“. Kliknutím na tlačítko kalkulacka_splatek si nastavte splátky, které vám vyhovují a klikněte na žluté tlačítko "VYBRAT SPLÁTKY". Dále vyplňte své iniciály a objednávku odešlete.

4. Z e-shopu budete přesměrováni do zabezpečené zóny společnosti Home Credit a.s., kde budete vyzváni k vyplnění online žádosti o úvěr s případnou korekcí výši splátek a délce splácení. Žádost je okamžitě posouzena a výsledek zobrazen. Výsledek posouzení vám bude zároveň potvrzen na vaši e-mailovou adresu. V případě schválení smlouvy obdržíte na svoji emailovou adresu vlastní smlouvu i s návodem, jak postupovat dále.

Popis služby a konkrétní příklady najdete na www.homecredit.cz/vop/RU.

 

Kdo může žádat o nákup na splátky?
Stačí, když jste starší 18 let, máte stálý zdroj příjmů a občanství EU s trvalým pobytem v ČR.

Co je třeba k rychlému uzavření smlouvy?
Platný občanský průkaz a případně platný druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, zbrojní průkaz nebo průkaz pojištěnce) a výpis z bankovního účtu, kterými prokážete svou totožnost.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení