GREENBIKE
 x 

0
Menu

GreenBike FAT BIKE

54990 Kč
54990 Kč
Popis

GreenBike FATBIKE, nebo také SNOWBIKE, je sportovní horské, designově moderní, elektrokolo se skrytou baterií, vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Od běžných horských kol se liší především šířkou pneumatiky 4” a je dokonale přizpůsoben pro jízdu na sněhu, písku a dalším obtížném terénu. Přejedete vše i bez plného odpružení aniž byste něco cítili. Díky GreenBike FATBIKE možná vyměníte běžky za kolo. Oproti běžnému horskému kolu si zákazníci pochvalují lepší průjezdnost terénem zejména pokud nejsou ideální sněhové a teplotní podmínky. No a v létě, na asfaltové silnici nebo cyklostezce, se FATBIKE chová stejně jako obyčejné horské kolo.

Aluminiový rám byl vyvinut ve spolupráci se švýcarským výrobcem luxusních elektrokol, firmou Stromer. Kolo je vybavené sadou Shimano Altus 3x9 rychlostí je ideální pro jízdu v terénu i mimo něj.  Ráfky o průměru 26" obuté pláštěmi KENDA s nízkým valivým odporem a tuhá rámová stavba zaručují kvalitní sportovní zážitky jak s využitím asistence pomocného 500W motoru, tak bez ní. Komponenty na elektrokole se nijak neliší od komponentů běžných jízdních kol sportovní třídy. Elektrokolo je vybavené baterií o kapacitě 16Ah s dojezdem až 160km (v závislosti na profilu tratě a způsobu využití asistence). 

Technické údaje:

Rám:  Aluminium 6061
Velikost rámu:  M (18")
Barva rámu:  černá
Motor:  SYNO Drive 48V 500W, v zadním náboji, bez uhlíkový
Baterie:  Li-ion 48V  16Ah skrytá
Oba nabíjení:   4 – 6,5 hod
Dojezd:   až 160 km (Dojezd elektrokola je závislý na nastavení stupně motorové asistence, hmotnosti jezdce a profilu trati)
Maximální rychlost:  25 – 35 km/h
Měnič: SHIMANO ALTUS
Přesmykač: SHIMANO SIS 42T
Řazení: SHIMANO ALTUS
Převody: 3x9 (27 rychlostí)
Vidlice: SHOX uzamykatelná
Brzdy: hydraulické SHIMANO, kotoučové, disk 160 mm
Ovládání: LCD panel, 5 stupňů asistence, režim chůze
Pláště: KENDA 26" x 4,0"
Ráfky: 26"
Nosnost: do 150 kg
Hmotnost: 28 kg (včetně baterie)
Příslušenství v ceně: stojan, LED osvětlení, nabíječka

Velikost balení (kartonu):  156x38x80cm

Podívejte se také.....

FAT BIKE elektrokolo

GreenBike FATBIKE, nebo také SNOWBIKE, je sportovní horské, designově moderní, elektrokolo se skrytou baterií, vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Od běžných horských kol se liší především šířkou pneumatiky 4” a je dokonale přizpůsoben pro jízdu na sněhu, písku a dalším obtížném terénu. Přejedete vše i bez plného odpružení aniž byste něco cítili. 

ROAD BIKE - silniční elektrokolo

GreenBike ROAD BIKE je moderní silniční elektrokolo se skrytou baterií pro muže i ženy vyznávající jízdu po silnicích a vyasfaltovaných cyklistických stezkách. ROAD BIKE má na elektrokolo velmi lehký, pouze 15 kg vážící, aluminiový rám,

MOUNTAIN - horské elektrokolo

GreenBike MOUNTAIN je sportovní, designově moderní, horské elektrokolo se skrytou baterií vhodné jak pro muže, tak i pro ženy. Již při prvním pohledu zaujme nejvíce fakt, že díky baterii ukryté v rámu kola GreenBike MOUNTAIN vypadá spíše jako normální horské kolo než elektrokolo.

LADY - dámské elektrokolo

GreenBike LADY je designově moderní elektrokolo se skrytou baterií vhodné nejen pro ženy. Elektrokolo je vybavené baterií o kapacitě 13 Ah s dojezdem až 160 km.

JUMP TO TOP

GreenBike ROADBIKE

silniční elektrokolo

NOVINKA - silniční kolo